09158809529 - 05138430529

مشهد- بین سناباد 58 و چهارراه راهنمایی پلاک 746مشخصات ال ای دی نئون


ال ای دی نئون بسیار انعطاف پذیر و مناسب برای دکوراسیون نماهای داخلی و خارجی، علائم، نشانه گذاری مسیر، پله ها، خطوط نور در باغ، رستوران یا خانه می باشد.

ویژگی های ال ای دی نئون:

  • کیفیت و روشنایی بالا
  • مقاوم در برابر حرارت و اشعه ماورا بنفش
  • تنوع در رنگ
  • نصب و مونتاژ آسان
  • سازگار با محیط زیست

 


راه های ارتباطی


شما می توانید از طریق شماره تماس 09158809529 و یا فرم زیر با ما در ارتباط باشید.

ال ای دی نئون- فروش LED Neon جهت نورپردازی

چراغ روشنایی ال ای دی نئون جایگزینی برای نورپردازی سنتی است و قابل استفاده در سقف ها، پنجره ها، درها و فروشگاه ها می باشد. ایده آل برای دکوراسیون نورپردازی منازل و باغ. آسان برای نصب: نوار نور نئون ضد آب را می توان در داخل و خارج از خانه استفاده کرد، بدون درگیر شدن با سیم کشی، با قدرت 110 تا 120 ولت. کم مصرف است. چراغ فوق العاده روشن ال ای دی با دمای پایین کار می کند. تمام نور پخش شده و کاملاً صاف، درخشان بسیار یکنواخت. led neon انعطاف پذیر است. نوار نور نئون می تواند به هر زاویه ای خم شود. می توان آن را در هر حالتی قطع کرد بدون اینکه به نوارهای بقیه آسیب برساند. سازگار با محیط زیست: بدون پاشش و اشعه ماوراء بنفش، بدون جیوه و بدون آسیب به انسان و محیط زیست.

رنگ های مختلف دارد: این چراغ LED دارای 7 رنگ مختلف است، می توانید آزادانه از بین آنها انتخاب کنید. اتصالات مناسب: اتصال چندین گروه از چراغ ها را بسیار ساده می کند و خواسته های مختلف شما را برآورده می کند. این یک گزینه ایده آل برای استفاده در کافه ها، رستوران ها و غیره است. عملکرد عالی: مواد سازگار با محیط زیست، با دوام و مقاوم در برابر سایش، طول عمر نور را افزایش می دهد. LED با کیفیت بالا که شما را قادر می سازد از یکنواختی روشنایی، راندمان بالا و روشنایی عاری از لرزاننده استفاده کنید. کیفیت قابل اطمینان: این نور نئون به خاطر عاری از جیوه و اشعه ماوراء بنفش، در نزدیکی نور می توان از امنیت برخوردار بود. طول عمر نور می تواند به50000 ساعت برسد و با ضمانت برای حمایت از حقوق و مزایای شما پشتیبانی می شود.